Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahoj Lidi.Můžete mi , prosim Vás , poradit nějakou grafickou kartu do PCI-E 16x v rozmezí 3000-5000tis.. grafická karta má být určena na hraní her.. A procesor do socketu AM2 v rozmezí 3000-5000tis.,taktéž pro hraní her....Díky Pechy

Jenže pokud má dotyčnej desku AM2 a Phenom je AM2+, tak to zas tak kompatibilní nebude. Mám pocit, že AM2+ má vyšší proudové požadavky.
To že to je někde napsáno, že "mělo by být", tak to není jednoznačně dáno a zaručeno, že to pojede.