Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice a myš

Zdravim,
Chci si poridit novou klavesnici a mys.
Nemam zvlastni naroky, snad jen:
Klavesnice by mela :
-mit podsvicena tlacitka, abych na ne ve tme videl
-urcite by mela byt ceska
-bylo by fajn, kdyby mela nejake (programovatelne) tlacitka navic

Mys:
-staci aby mela 5 tlacitek
-nevadi, kdyz bude vetsi

Jsem vasnivy hrac her, jinak to mam na internet a veci do skoly. Necham na vas, jestli budou s dratem nebo bez. Nemusi byt v sade. Barva cerna.
PS: Mam sice doma nejakou levnou bezdratovou mys, ale ke hrani neni moc dobra, protoze se dost casto zadrhava - ne jen ve hrach, ale i pri obycejne praci ve windowsu (zn Trust, stala kolem 400kc)
Cena za mys + klavesnici kolem 1500kc

Ta moje vybrana taky nema podsviceni.
Velice silne jsem uvazoval i nad touhle variantou, ale pote, kdyz jsem si procet tu diskuzi, tak jsem to zavrhl. Prej tam je problem s tema programovatelnyma tlacitkama a podobne, nema makro. Navic se nemuzu prenest pres ten kratky mezernik. Taky jsem si uvedomil, ze pri psani diplomky bych tu klavesnici asi prohodil oknem:-)