Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s GTA IV

zdravim stahnul jsem si GTA IV hraju ho na svem noutu ktery by měl zvládat tuto hru na 100% alespon na minimalní konfiguraci jenomže když pustím hru tak ta běží prvních cca 5 minut krásne plynule proste v pohodě a pak mi trochu lupne ve sluchátkach a hra se začne lagovat že to neni možny hrat

Stáhni si DEMO jiné hry, např. Crysis, CoD4 a zkus, jestli to tam bude dělat také, pokud ano, máš asi problém s DirectX nebo přehříváním či jiným HW problémem. U GTA IV by bylo silně nevýhodné vypustit do éteru DEMO, protože, jak píšou Rockstaři, "museli bychom vydat půlku hry do světa", takže bez koupě se to nedozvíš :-)