Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký mininotebook pro studentku?

Ahoj,
potřeboval bych nějaké prima tipy na malý notebook pro studentku VŠ.
Mě osobně by se líbil AsusEEE s flash pamětí, priotože vše co se točí (HDD) žere baterky a dělá rámus. K tomu pořídit externí HDD do USB, který si pak může strkat i do stolního atd.
Každý má ale jiné názory, navíc mohou být věci osvědčené, mě neznámé...

edit:// a čemu se vyloženě vyhnout?

Tak nakonec se mi na něm píše velmi dobře, chce to ještě trošku zvyk, vidím to tak na jeden den, problém mi dělá jen to, že místo shiftu vpravo většinou zmáčknu šipku nahoru, píšu všema deseti a vážně bez problémů, jsem nadmíru spokojená. A co se týče té diamantové kabelky - myslím, že holky by to neocenily :-)