Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beznaděj - padání systému ...

Moje počítačová sestava Core2Duo 2,66ghz, Gygabite P35 1066 multicore, Radeon HD2600 Pro 512mb, 2x1gb Kingstone 800mhz ... před pár dny mi začal padat systém a oběvovat se první grafické chyby na monitorech. (mám dva spojené přes horizontal stretch). Grafické chyb (přeházené barvy, posunuté kousky objektů, blikání) se objevují už při načítání windows atd. 4x z 5 pokusů se vůbec nenačte windows a počítač se restartuje. KDyž zapnu v nouzáku tak jede všechno krásně, bez jediné grafické chyby na 32bitů. V tom normal režimu windows se stává že monitory zhasnou a napíšou "no signal" a jediné východisko je restart a několik pokusů než se načte windows. Prosím o pomoc, nevím jestli jsem to popsal dost jasně, ale mohu doplnit informace, kdyby mi někdo chtěl pomoci. jinak asi koupím novou grafiku. ještě podotknu že ovladače jsem zkoušel poslední i předpolsední verzi, ovladače z CDčka zakladní desky mám všechny, počítač odvirovaný a windows asi před týdnem reinstalovaný. Díky, Lukáš Němec

pokial má karta grafický čip s revíziou nižšou ako 12 ,tak je to jedna s postihnutých grafík s vadným biosom,ktoré unikli do predaja a už sa ich nepodarilo stiahnuť s trhu,pokial sa jedná o postihnutý exemplár,treba znovu flashnúť bios-stiahnuť buď zo stránok výrobcu karty alebo vyhladať na stránkach techpowerup.com