Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi PC

Seká se mi PC když pracuju ve Windowsu a přitom využití CPU 4% a RAMKA 439 z 1632.A dělá mi to 4 dny a myslím si že je to kvůli DVD romce třeba když hraju CS 1.6 tak mi to dělá to stejny co ve windows že se to na dvě setiny sekne a všecko v poho a dělá to furt dokola může to byt tou DVD romkou??Že jestly zdroj nějak nestíhá tu podělanou ROMKU a tak se mi ten PC seká chvilinkama?A nedávno se mi to dokonce ani restartovalo a nebylo to přehřáto.Dík za odpověď.

A když ručně spustíš aktualizace Windows, jedou ti? Myslím to vážně, protože červ Win32/Conficker.AE se projevuje tak, že zablokuje aktualizace, počítač se zasekává a on (ten červ) si vesele vykládá s kýmsi naproti...
Pokud na tohle narazíš (anebo to udělej preventivně), tak si od Mikrosoftu stáhni aktualizaci kb890830, tomje vlastně testovací program na povícero červíků.