Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se složkama

Zdarec všichni..
Chtel jsem si změnit ikony u složek pomocí "možnosti složky -> typ souboru", ale asik jsem tam něco po*ral a ted nemužu žadnou ze složek otevřít (oteře se mi BS Player).. mužete mi pleas poradit co s tím? díky

Odinstaluj toho BSPlayera sakraš, proč takový složitosti tady, protáhni registry něčím obyčejným, dva tři resety a je to cajk. Až tam budeš cpat BSPlayera, tak mu nedavej asociovat ikony panebože a nebo nejlip, si místo něj dej The KMPlayer a fertig...

:puff: