Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem test ramek

cafte,dostal jsem novy komp a pro jistotu bych si chtel overit zda je vsechno v poradku.CPu,grafka v pohode,ale ramky?Stahl jsem si memtest86-3.5,ale vubec nevim co mam delat:( Ma se to nabootovat,ale predtim se z toho ma udelat nejaky iso soubor a dat to na cedo.Poradite mi jak na to ?:( prosim?

jasne,ale ten iso soubor je v te slozce ktera ma priponu iso...Me zajima,jestli mam CELOU TU SLOZKU vypalit,nebo mi staci jen to co skryva uvnitr-tedy primo ten iso soubor.

vem si to tak,ze mas treba slozku: rodina a v te slozce jsou treba fotky,dokumenty.Ty fotky jsou ten vnitrek jako ten iso soubor uvnitr slozky memtest***.Chapes to?