Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem test ramek

cafte,dostal jsem novy komp a pro jistotu bych si chtel overit zda je vsechno v poradku.CPu,grafka v pohode,ale ramky?Stahl jsem si memtest86-3.5,ale vubec nevim co mam delat:( Ma se to nabootovat,ale predtim se z toho ma udelat nejaky iso soubor a dat to na cedo.Poradite mi jak na to ?:( prosim?

ISO soubor vypálíš jakýmkoliv vypalovacím programem na CD - ale ne tam přímo vypálit ten soubor, je to nutné udělat přes volbu Vypálit obraz na disk - takto se to jmenuje v NERU, v jiném vypalovacím programu to bude podobně.

Po vypálení restartovat, nabootovat z CD a automaticky se spustí testování...

Zatracene:( Nero to po me chtelo klic,tak jsem si radeji stahnul ImgBurn,dam "create imgae file fromfiles/folders,neco to vytvori.Pak dam "write image file to disc",vyberu ten vytvorenej soubor ale nemuzu to potvrdit aby se to zaclo vytvaret:/
Proc vubec ma ten stazenej soubor uz priponu .iso ?A pritom ho ten Imgburn vubec nevidi?Mohl by nekdo sem postnout nejakej jinej tester na ramky?Zda se ze jsem stahl nejakou blbost:( Dekuju.

No to je ale překvapení, že NERO chtělo klíč, že?

Proč dáváš Create image from files? Tím se image vytváří, ale ty ho potřebuješ vypálit! Takže máš dát přímo Write image to disc, vybrat ten ISO obraz s Memorytestem a vypálit.

Vypalit obraz DVD/vyberu soubor/misto vypalit na CD,vyberu v rohu moznost vypalit na DVD/vypalit/ a objevi se takovy maly ramecek a je tam napsano: DVD-ram (nazev typu mechaniky):cekam na disk

pod tim: tento disk neni prazdny,vlozte prosim prazdny disk.

Disk potrebny pro kompilaci: DVD R/RW,DVD DL,DVD RAM
Typ disku ve vypalovacce: DVD-R

Jde o to,ze pocitac nefunguje jak ma.Byla to prave moje zaliba ktera me sem dotahla-hrani her.Haze mi to errory v podobe chyb v nacitani dat,zaclo me to otravovat a posledni dobou mam problemy s nejakym programem Superfetch(pisu to spravne? ).GPU,CPU jsem primo netestoval,jen okouk teploty,ale zadne chyby kvuli nim se nedeji,takze nevidim duvod se tim znepokojovat.

"Je to k nicemu",znamena ze kdyz mi to vyhazuje chyby,tak to muze byt jen vyplod toho programu?Chapu to spravne?

Nekde jsem vyhrabal volne klasicke CD,vytvoril obraz disku a nastavil v biosu bootovat z CD(first boot device:CD,second...third:CD),ALE kdyz je tam tam obrazovicka se spoustou ciselek,tak to akorat napise "boot from CD/DVD",obrazovka zhasne a zacne se nacitat Vista.
Nastavil jsem to spatne?

jeste jedna otazka,kdyz jsem vytvoril ten obraz disku,tak CD nema uz zadne volne misto.Chcete mi rict,ze pokud jsem to treba nejak zvoral,tak si budu muset najit dalsi cd?

Nejsi třeba náhodou mírný provokatér, že ne?
Žádný obraz disku nevytvářej, obraz CD už máš jistě stáhnutý,
jen ho vypal na CD, které jistě ještě někde vyhrabeš.
Tím myslím: ne vypálit soubor ISO, ale ve vypalovacích programech
je volba Vypálit obraz disku a zvolíš cestu k tomu ISO souboru.

Myslim ze kazdy si domysli ze jsem to nemyslel tak,jak si myslis ty(udelal obraz disku,vlozil prazdne CD a pokusol se bootovat:)) ).Bavim se o CD,ktere uz ma vypaleny obraz disku na svem "tele".
Ted resim problem s bootovanim,at uz nastavuju jako prvni CD,nebo ne,vzdy se mi zobrazi text" boot from CD/DVD" a pak s blikem prijde nacitani windowsu.
Diky za hodnotne nazory a pomocne prispevky:)

Stačí i prosté zkopírování obsahu CD někam na HDD.
Otevři CD a dej tu obrázek, co na něm vlastně máš.
Obraz čeho jsi tam vypálil?

Abych předešel dalšímu: to CD bylo prázdné?
Vypaloval jako DAO - Disc at Once nebo TAO - Track at Once?
Žádné session pro další dopalování by neměly být povoleny.

Presne tak.Kdyz dam otevrit soubor,tak se mi mezi temi,ktere muzu vybrat ten soubor nezobrazi(ten tvuj,co jsi mi postnul).Musel jsem zakliknout aby to zobrazovalo vsechny soubory a ne jen iso.
Kdyz jsem to odskrtl a potvrdil ze zrovna ten soubor chci vybrat,objevila se tabulka ktera se netvarila zrovna ze je vse OK.Dal jsem si netroufl,chtelo to po me trosku vic.Nemam zajem si nicit dalsi CD,stejnak uz asi zadne nemam:-)

Pokousim se vypalit obraz disku na CD,ne? Problem je v tom,ze NERO mi ten soubor,ktery chci vypalit nenasel.Nasel ho az po tom,co jsem zaklikl moznost "zobrazit vsechny typy souboru".
Pokud je to spravne ze jsem to zaklikl,pokusim se postupovat dal podle vlastniho uvazeni.

Aha,takze jsme zase 100 let za opicema.Na tohle jsem uz davno prisel,resim neco jineho.Jakmile dam "burn image..." tak se objevi ten ramecek,kde mam vybrat soubor ktery chci vypalit na CD. Rozumime si?

A problem je v tom,ze ten soubor ktery chci vypalit se nezobrazi.Zobrazi se jen tehdy kdyz v tom ramecku rozkliknu moznost "obrazove soubory(nrg,iso),tak pod timhle je moznost" zobrazit vsechny soubory".Az pote,co dam moznost "zobrazit vsechny soubory" se mi ten program ktery chci vypalit zobrazi(memtest).Ale pokud to neni obraz disku(Nero ho jako obraz disku nenasel),tak preci nemuzu vypalovat obraz disku na CD,ne?:) Nejdriv ho musim ten obraz disku vytvorit a pak vypalit?

Chcete prilozit screen?Neni problem.

jasne,ale ten iso soubor je v te slozce ktera ma priponu iso...Me zajima,jestli mam CELOU TU SLOZKU vypalit,nebo mi staci jen to co skryva uvnitr-tedy primo ten iso soubor.

vem si to tak,ze mas treba slozku: rodina a v te slozce jsou treba fotky,dokumenty.Ty fotky jsou ten vnitrek jako ten iso soubor uvnitr slozky memtest***.Chapes to?