Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s vykonem far cry 2

Potreboval bych poradit, kdyz hraju far cry 2 tak s emi zdaji hodnoty fps hodne nizky s max nastavenim 8X AA a ultra hight mi behaji okolo 30 a niz... Mam quad 6600 3 gb ram 260 GTX 216sp a zakladku ASUS P5QC.Nejdriv sem myslel ze to je PC expresem verze 1 na mi puvodni zakladce gigabyte , ale ted vidim ze to tim neni. porad te mi prosim nekdo.

Tvé pc plechovka rozhodně není :-), jestli máš dobré chlazení, můžeš zkusit přetočit procesor na 3Ghz, s tím by Q6600 neměl mít moc problém pokud nemáš vyloženě defektní kus. Také může být dobré přikoupit 1Gb ram, pokud máš DDR2 tak při dnešních cenách to není moc extra zátěž, umožní to tvým pamětem pracovat v dual channel což je značně zrychlí