Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace AutoCad 2009

Potřebuji znovu nainstalovat trial verzi AutoCadu 2009. Byl jsem nucen software odinstalovat na 2 dny a po opětovné instalaci vyskočí hlášení, že program již nainstalován je. Jsem ještě ve zkuševní lhůtě. Vím, že je to ochrana prodejce. Zkoušel jsem vymazat zbytky v registrech, ale asi je tam nějaký prográmek, který tyto údaje v registrech ihned obnoví. Zkoušel jsem přenastavit čas, ale tento trik je naivní. Myslíte, že bych mohl tyto utajené registrační záznamy někde najít a zrušit ?

Na to jsi měl myslet před instalací a nechat nějakým programem (např. Total Uninstall) vytvořit instalační log a snapshoty registrů, *ini souborů, popř. dalších míst před a po instalaci. Pak bys byl schopen odstranit program kompletně.

Jiné možnosti:
- obnova ghost/acronic systémového disku z doby před instalací (bylo-li vytvořeno a mezitím se neměnily jiné programy)
- přeinstalace Windows :-/
- možná by mohlo zabrat nainstalování Total Uninstall a zkusit instalaci sw provést přes něj. Moc šancí tomu ale nedávám, instalační program (pokud není naivní) dá dotaz (do registrů?), zda již bylo instalováno a pokud příslušný tag najde, nic v něm, nepřepisuje. Tohle se pochopitelně v logu neobjeví a ty to nenajdeš.

Informace o dřívější instalaci by mohl obsahovat i příslušný rootkit (??).