Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extrakce rar a 7z souborů

Dobrý den!Mám již delší dobu problémy s extrahováním rar a 7z souborů na svém Pc.Menší soubory do velikosti asi 150MB jdou rozbalit bez problému,ale pokud rozbaluji např.zabalený avi film ze dvou částí,tak mi rar i zip hlásí chyby,např.soubor poškozen,crc,heslo.Vše ale zadávám,tak jak mám.Už jsem zkoušel i přeinstalovat OS,rar,7zip,vše bez úspěchu.OS i rar jsou legálně pořízené,u raru používám nejnovější verzi.Ke stahování souborů používám Flash Get,zkoušel jsem i jiné,ale stále stejný problém.Kde by tedy mohl být můj problém?
Díky za odpověď

Díky moc za tip.Paměti mám nepatrně taktlé,tak to zkusím na default,a uvidím,zda-li se něco změní.Neznáš prosímtě nějaký software na test pamětí??Jo a taky je mám ve slotech v duálním režimu,ale to by snad nemělo mít vliv,nebo??