Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objevil jsem v PC nějaký program starforce

Čau, Objevil jsem v PC nějaký program starforce. Píše mi to, že není kompatibilní s mími Win (Win Vista). Kčemu to je a co to dělá, . Prostě informace o tom. Popř. jak se toho zbavit (v případě že by to vadilo)
Změna předmětu, původně: Ladis. Změna nicku, původně: starforce. (karel)

Problem je v tom, ze mozna nevedomky. Taky jsem ho objevil v jednom pc po instalaci hry, ale nikde ti to pri instalaci nerekne, ze si takovyho smejda davas do pc. Samozrejme je hra legalni. Takze napriklad ja jsem ho do dotycneho pc urcite nedal a pritom jsem tu hru tam instaloval. Vyrobce je smejd, kterej ti tam instaluje neco jako rootkit. Ani o tom nevis.

No jo, ale AŽ PO INSTALACI, což znamená, že se mu dostalo do PC něco bez jeho vědomí a hlavně bez jeho souhlasu. U legálně zakoupené hry je to pěkný svinstvo. Spyware a jiný adware se taky neptá, jestli ho chceš nainstalovat.

Viz Prasak, vic k tomu tvemu komentu nema cenu dodavat. Za dalsi ty si myslis, ze BFU vi, co to je Starforce? I kdyby s emu tam 10x ukazovcalo, ze tam neco takovy je. Je to svinarna a hotovo. On si koupil hru, ne smejda do PC. Nehlede na to, ze ti pak nejde ani udelat kopie, na kterou mas narok. At si tohle strci nekam.
Za dalsi ja tam jasne pisu PO INSTALACI, umis cist?

S tímhle se setkávám prvně. Už jsem o tom teda nastudoval hodně (po přečtení tohodle topicu). Jneom jedno jsem se nedočetl : Ty aplikace to pouze blokuje nebo to odesílá na nějaký jejich stránky informace o software atp ?? To by to potom bylo jako opravdový spyware