Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hra Syberia2 na Vistě

Mám problém se hrou Syberia 2 na Vistě.
Hlásí mi to CHYBA APLIKACE a požaduje W 95,98,2000 XP,nebo Server 2003.
Je zajímavé,že Syberii1 to vzalo v pohodě.
Dá se s tím něco dělat? Díky za radu.

zdravim chci se zeptat mám problém s hrou syberia 2 nejde mi spustit mam windows xp a když tu hru nainstaluju a chci jí spustit objeví se modrá tabulka kde se píše byla vyskytnutá chyba a restartuje se mi comp nevíte lidi co s tím dík za radu pište mi na mail bedboy@seznam.cz díky lidi