Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart pc při kopírování z dvd a při spuštění více aplikací

Tak už zase zde...nedávno jsem se ptal na rady ohledně hdd atd.To všechno má souvislost s mým pc.Můj problém je v tom že mi tak jednou za dva dny při zapnutí počítače ještě než začne bootovat windows problikne asi na půl vteřinky modrá smrt a restartuje se počítač.Takže mi poradili v Alfě že to může být harddisky.Ty jsou v pořádku.Dneska se mi stalo 3x že se mi restartoval počítač při kopírování z dvd do pc.Bylo to po zahájení kopírování nebo při průběhu nebo restart po ukončení kopírování.Ono se mi to už stalo i párkrát předtím,ale já kopíruju z dvd do pc jednou za 2 měsíce takže jsem tomu nevěnoval pozornost.Další rada byla flashnout bios což mi pořešil kamarád přes MSI ONLINE.Už jsem se radoval že to pomohlo až do dneška(týden po flashnutí).Padá mi to když hraju hru...nejvíce když kopíruju z dvd na hdd...a nebo když si pustím hudbu v Bs player+ net +otevřu pár oken a kopíruju mezi hdd.Abych nezapoměl ..přidal jsem i chlazení na chipset a nic.A zkoušel jsem i vyměnit ramky(zapnout pc pouze s 512 mb a poté jen s 1 gb ram.Tohleto mi to ukazuje když mi to spadne při hraní a nebo jak jsem psal když toho mám více zaplého.
ukazto.com (není to můj screen..jen pro ukázku...český text je stejný)

Tady má sestava:
Amd Athlon 5200+
MSI k9N4 Ultra
Geforce 9800GTX+
1,5 GB ram Kingstone 667
LC power 550W

Takže test pamětí dopadl dobře...doba testování byla 5h-46min...
Ještě jednou vás žádám o vyjádření k této větě...pochopte,rád bych to vyřešil zde s váma(pokud to půjde) než mít pc x týdnů v háji.Díky Michal

A HYPER TRANSPORT SYNC FLOOD ERROR OCURRED ON LAST BOOT