Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrou:(Polda 5)

Dobrý den mám problém s hrou,jménem polda 5.Hrál jsem v pořádku mise,dohrál jsem zrovna ve hře misi ke zničení Troji.Poté co sem to dohrál a dostavil jsem se na stanici kde sem chvílu pobil a vyřešil pár věcí sem se rozhodl hru uložit a najednout mi to nahlásilo chybu:Internal error'Character out of map(CharacterPos)!.Poté sem to vypl a skusil hru načíst a napsalo to same co při uložení.Prosím o radu,je to dobrá hra a chtěl bych ji spravit abych mohl dohrat tuto logickou a přesto srandovní hru.Prosím pomožte

I když provedl binární editaci (© Vladimir) souborů hry nějakým 3rd party prográmkem, tak asi instalačku má správnou. Mě nejde třeba zrovna o tohle, ale někdo se zeptá "mám problém xyz s programem abc" a deset odpovědí řeší jestli to neukradl... Myslíš že když přijedeš s autem do servisu že tě lustrují?

Uvedu příklad: Pan X si půjči od pana Y originál té hry, X to přepálí Z, Z to přepálí A atd. Mě se moc nezdá, že např. po 5. přepálení bude instalačka té hry v pořádku.
Pro tazatele:
Neinstaloval jsi patche? Ty se s neoriginálkama obvykle nemají moc v lásce. Nepomohla kompletní přeinstalace hry?

No začal jsem to hrat odznova dostal jsem se tam kde sem byl .Uložil jsem to je to vše už ok,ale jenže já mám posra.y pc takže si to asi nezahraju protože muj pc se proste kdykoliv zasekne a nejde nic jineho než restnut .Takže si moc nezahraju,ale přesto dik za nazory.S tim pc zaseknutým sem tu už dával svuj problem par lidi my napsalo ale je to moc složite.Nejsem počitačový technik a do opravy to nedam .Ale jinak dik :/