Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrou:(Polda 5)

Dobrý den mám problém s hrou,jménem polda 5.Hrál jsem v pořádku mise,dohrál jsem zrovna ve hře misi ke zničení Troji.Poté co sem to dohrál a dostavil jsem se na stanici kde sem chvílu pobil a vyřešil pár věcí sem se rozhodl hru uložit a najednout mi to nahlásilo chybu:Internal error'Character out of map(CharacterPos)!.Poté sem to vypl a skusil hru načíst a napsalo to same co při uložení.Prosím o radu,je to dobrá hra a chtěl bych ji spravit abych mohl dohrat tuto logickou a přesto srandovní hru.Prosím pomožte

I když provedl binární editaci (© Vladimir) souborů hry nějakým 3rd party prográmkem, tak asi instalačku má správnou. Mě nejde třeba zrovna o tohle, ale někdo se zeptá "mám problém xyz s programem abc" a deset odpovědí řeší jestli to neukradl... Myslíš že když přijedeš s autem do servisu že tě lustrují?