Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XP vzhlad

cawte. Chcel by som si nejakym sposobom zmenit vzhlad mojho XP, len nechcem aby to bolo platene ako windowsblinds a aby to moc nespomalovalo PC. Nepoznate nieco take?

To se tu resilo mnohokrat.

Vetsinou to zpusobuje nestabilitu systemu.

Podle me je nejlepsi pouzivat (pokud mas hodne pameti) ruzne jednoduche programky na vylepseni. Ty co se osvedcili jsem tu uz vypisoval, hledani!

Tak si kup Vistu nebo si kup nějaký ten program na změnu, když chceš mít graficky bohaté Windows. Každý takový program ale Windows zpomaluje nebo je bourá. Při nadměrné editaci souborů Windows na tebe při startu vybafne hláška, že máš strčit do mechaniky CD Windows a bude provedena oprava Windows

No až parkrát uděláš velkou změnu tak ti ty Win padnou na hubu a jediná velká změna bude přeinstal. Nebo až stáhneš nějaký "bomba" program, který i těch zmˇěn udělá hafo a nepůjde to vrátit taky budeš koukat (viz. můj kámoš)...

rozveseluje mě, když m.m právě na tvůj příspěvek reaguje skinem "Royale Noir"

zlatý klasický "2000" vzhled - přesto vybírám ze zbylých nastavení ten který nemá bílé pozadí okna, to považuju za zrůdnost, bez ohledu na zakulacení, průhlednost či 4d vzhled.
ms zná asi dvě "nebílá" schémata, místo volby pozadí okna tam rovnou fláknu vzhled plum/slivovice :) - ostatní viz jack níže.

pozn: protože dělám téměř výhradně na kancelářských a průmyslových pc s integovanými grafikami, je "optimalizace pro výkon" nutností, aspoň ty intelácké dodnes nemají na to nezdržovat zobrazení hloupého desktopu.

souhlas, ale ty kravinky, co jsem zminoval moc nezabiraj a nebylo zrovna co delat, tak jsem si vyhral. :-)

Jedina pouzitelna vec, kterou jsem navic na tom videu zapomnel ukazat je Taskix, mate dole na liste odhozenych nekolik programu a potrebujete si dva dat vedle sebe protoze mate jednu ruku na mysi a druhou na numericke klavesnici a nechcete se teda prepinat ALT-TAB a prehazujete aktivni okno mysi. No a ta utilitka prave umi seradit ty stitky programu na liste.

Souhlasím z názory, že použití balíku jako Vista inspirat, Vista mizer a nevím co ještě je zásadní zásah do systému. A potom vám nezbyde nic jiného, než reinstal windows. Nejlepší řešení, podle mě, je naistalovat uxpatcher, který povolí použít msstyle vzhledy nejen od microsoftu. Sice tím přepýše knihovnu, ale není to nějak velký zásah. Vyvarujte se Windows Blinds a podobným nesmyslným programům. Pak můžete chodit tady na poradnu a dávat dotazy, že máte zavirovaný pc, že vám vyskakuje error hláška....:-)]:(

Prostředí XP si obvykle vytuním následovně:

Klasické zobrazení nabídky Start
Zrušit tapetu plochy, barvu hóóódně tmavě modrou
Standardní zobrazení ovládacích panelů
Vizuální efekty: Optimalizovat pro výkon
Nastavení pevného swapu
Vypnout centrum zabezpečení, autorun, ...

Jsem starý konzervativec:puff: