Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XP vzhlad

cawte. Chcel by som si nejakym sposobom zmenit vzhlad mojho XP, len nechcem aby to bolo platene ako windowsblinds a aby to moc nespomalovalo PC. Nepoznate nieco take?

rozveseluje mě, když m.m právě na tvůj příspěvek reaguje skinem "Royale Noir"

zlatý klasický "2000" vzhled - přesto vybírám ze zbylých nastavení ten který nemá bílé pozadí okna, to považuju za zrůdnost, bez ohledu na zakulacení, průhlednost či 4d vzhled.
ms zná asi dvě "nebílá" schémata, místo volby pozadí okna tam rovnou fláknu vzhled plum/slivovice :) - ostatní viz jack níže.

pozn: protože dělám téměř výhradně na kancelářských a průmyslových pc s integovanými grafikami, je "optimalizace pro výkon" nutností, aspoň ty intelácké dodnes nemají na to nezdržovat zobrazení hloupého desktopu.