Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názory na sestavu

Ahoj, předevčírem jsem na svém starém komplu spálil procesor a naznal jsem se, že už nebude mít cenu další investice do jednotlivých komponentů, protože PC samo o sobě bylo dosti zastaralé.

Nyní projíždím internet a hledám nějakou výkonnou herní (multimediální) sestavu.
Zajímal by mě váš názor na:
http://sestavypc.cz/?p=productsMore&iProduct=134&s Name=Nejvykonejsi-pc-INTEL-Core-2-Quad-Q6600-2,4GH z-4GB-RAM--750GB-HDD--GF-9800GT

Popřípadě bych prosil poradit co nejvýkonější sestavu do 20K korun.

Dík, queeg

Samotné stříhání filmů není extrémně náročné, sledování HD filmů
zmákne každá novější grafika. O budoucí Mafii II a jejich nárocích
si sežeň třeba info, zatím to vypadá na dost dlouho,
že vývojáři budou optimalizovat hry na 4Q, to se může rychle změnit
třeba i formou vydaných patchů. Je to takové mezidobí, co nejlíp zvolit.
4Q se hodí, 2Q zatím bohatě stačí. Zbytečné je kupovat 1TB HDD,
vždy je lepší koupit raději více jednoplotnových HDD typu WD3200AAKS
a zase pro systém je ideální rychlík typu Raptor/Velociraptor
a na data klasický 7200rpm HDD. V dnešní době bych silně uvažoval
o systému SSD třeba 64GB HDD, výhody jsou jasné, jen cena to brzdí.
S výkonnými grafikami je to podobné, pořídit si "dvoukartu" nebo
klasickou kartu? Tedy do jednoho slotu. Zase platí: dvoukarty 2in1
nějakou dobu nebudou schopny využívat svůj potenciál, to se bude zlepšovat.

Nakonec záleží na rozumném uvážení zákazníka, co potřebuje.
Dost záleží na tom, kolik jsi ochoten obětovat peněz,
jestli ti nebude vadit převod jednoho filmu místo 2h třeba 2:20 atd.
Tak bychom mohli pokračovat dost dlouho.