Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ASUS DRW 2014L1T

Dobrý den. Prosím potřeboval bych poradit s problémem ohledně výše uvedené mechaniky. Při vložení prázdného dvd a zavření šuplíku chvíli svítí kontrolka na mechanice ,cca po 10 vteřinách začne blikat stále ve stejném intervalu ,ale dvd se nenačte a když chci otevřít šuplík a zmáčknu tlačítko na mechanice tak ta zhasne a šuplík se nevysune. Nejde otevřít ani softwarově a veškeré spuštěné aplikace najednou neodpovídají.Dvd dostanu ven pouze za pomoci jehli a dirky nad tlačítkem. Při vložení dvd pálených na jiné mechanice mi jich načte tak 10% ,ostatní vůbec nenačte a ještě při načítání vydává podivné vrčení v pravidelných intervalech. Pouze originální dvd a nebo ta která se mi podařilo na této vypalovačce vypálit načítá bez problémů. Pokud vypnu počítač a zapomenu dvd v mechanice pak při startu počítače dojde k zaseknutí při načítání systému a mechanika opět začne vydávat podivné vrčení. Jako os používám Visty ultimate x64.
Děkuji za jakoukoliv radu.

To je sice taky jedna z možností, ale ikdyž stojí vypalovačka kolem 700 kč tak je to v mé situaci docela velká finanční zátěž. A navíc nemám jistotu žě ta nová nebude fungovat stejně. Chci jen zjistit zda se může jednat o softwarovou závadu či nikoli. Pokud jde o problém hardwarový tak asi opravdu nic jiného než koupě nepomůže.

na jiném fóru jsem našel toto, ale nevím jak změnit ty registry
Zdar, nevim, jestli uz jste vyresili problem s tim DVDckem, kazdopadne jsem narazil na tenhle prispevek, kdyz mi moje mechanika udelala to same. Reseni je na http://www.vistax64.com/drivers/138541-asus-drw-20 14l1t-dvd-not-working.html#post647341

Je zapotrebi ve spravci zarizeni odebrat mechaniku a pak zmenit par udaju v registrech

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
"UpperFilters"=-
"LowerFilters"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\C lass\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
"UpperFilters"=-
"LowerFilters"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet003\Control\C lass\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
"UpperFilters"=-
"LowerFilters"=-

a pak uz to po znovu vyhledani zarizeni funguje dobre.

Snad to pomuze.