Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ASUS DRW 2014L1T

Dobrý den. Prosím potřeboval bych poradit s problémem ohledně výše uvedené mechaniky. Při vložení prázdného dvd a zavření šuplíku chvíli svítí kontrolka na mechanice ,cca po 10 vteřinách začne blikat stále ve stejném intervalu ,ale dvd se nenačte a když chci otevřít šuplík a zmáčknu tlačítko na mechanice tak ta zhasne a šuplík se nevysune. Nejde otevřít ani softwarově a veškeré spuštěné aplikace najednou neodpovídají.Dvd dostanu ven pouze za pomoci jehli a dirky nad tlačítkem. Při vložení dvd pálených na jiné mechanice mi jich načte tak 10% ,ostatní vůbec nenačte a ještě při načítání vydává podivné vrčení v pravidelných intervalech. Pouze originální dvd a nebo ta která se mi podařilo na této vypalovačce vypálit načítá bez problémů. Pokud vypnu počítač a zapomenu dvd v mechanice pak při startu počítače dojde k zaseknutí při načítání systému a mechanika opět začne vydávat podivné vrčení. Jako os používám Visty ultimate x64.
Děkuji za jakoukoliv radu.

na jiném fóru jsem našel toto, ale nevím jak změnit ty registry
Zdar, nevim, jestli uz jste vyresili problem s tim DVDckem, kazdopadne jsem narazil na tenhle prispevek, kdyz mi moje mechanika udelala to same. Reseni je na http://www.vistax64.com/drivers/138541-asus-drw-20 14l1t-dvd-not-working.html#post647341

Je zapotrebi ve spravci zarizeni odebrat mechaniku a pak zmenit par udaju v registrech

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
"UpperFilters"=-
"LowerFilters"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\C lass\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
"UpperFilters"=-
"LowerFilters"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet003\Control\C lass\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
"UpperFilters"=-
"LowerFilters"=-

a pak uz to po znovu vyhledani zarizeni funguje dobre.

Snad to pomuze.