Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC NEFUNGUJE

dobry den potřebuji poradit.mam problem v tom že když zapnu pc tak vše jede jak ma( aspon jde slišet bootovani větraky atd...ale na mmonitoru hlasi že neni signal,mam uplně novou gpu ATI Gigabyte Radeon HD 4550 512MB DDR3. kontroloval jsem zapojeni na desce,i v jinem pc,vice monitoru jak dvi tak normal stary vstup a vše fungopvalo jak ma.deska je uplně nova GIGABITE GA-M56S-S3,procesor ATHLON64X2 5200EEnemuže byt vada třeba v procesoru?...jinak věci jak hdd atd funguji na jinm pc jak maji jinak na desce je vše zappojeno jak ma akorat jsem tam nezapojil blbosti jako mic atd
děkuji za odpověd

Nastartuj PC v minimální konfiguraci, tj. jedna paměť, CPU a grafika, ostatní odpoj.

To musíš opravdu udělat, testování v jiným PC je naprd, když se ti to nesnáší ve tom "nefuknčním" PC.
A můžeš to zkusit vyndat všechno z bedny a poskládat a zapojit to na stole, jestli není někde problém v uchycení základní desky v bedně.