Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FLASH DISK - ntfs/fat32

dobry den. vcera mi prisla flashka 8gb patriot xporter ... je hodne rychla ale otazka zni v cem je dobre ji naformatovat do ntfs slysel jsem ze je potom rychlejsi ale prej se rychleji kazi takze prosim nekoho kdo by mi vysvetlil co je lepsi pouzivat a jak je to s tim pokazenim jinak flashka za 500 8gb mne velmi prekvapila cteni 28 zapis 18,5 ... diky

při vytvoření ntfs systému sice uložíš i soubor >4gb, ale zas tě budou otravovat uživatelská práva k disku na různých pc. musíš pro ten disk přidat uživatele everyone, a dát mu právo pro zápis.
rychlost je prakticky stejná jako pro fat32, pokud jsi slyšel něco jiného, jsou to bludy.

REGEDIT4

; Vypnuti znacky posledniho pristupu k souboru
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\FileSystem]
"NtfsDisableLastAccessUpdate"=dword:00000001