Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta oddílu HDD

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak vyřešit situaci. Rozděloval jsem disk na notebooku a vpolovině mi došla baterka. Disk, který jsem se snažil rozdělit teď není k nalezení. Ve správě úložišť jej najdu,a le údajně není naformátován, takže se nedostanu k obsashu. Víte někdo co s tím?

Děkuji

Pánové nelíbí se mi, jak si všichni hrajete na chytráky a podáváte nepodložené rady. MNOHOKRAT DEKUJI uživateli NONONOT. Tato metoda funguje, zatím aspoň co se týče toho, že jsem se k datům dostal a mohu je překopírovat jinak. Je to sice pomalé, ale i kdyby to mělo trvat týden... Ještě jednou mnohokrát děkuji

500kb/s je limit neplacené verze, za 25 dolarů se dá pořídit komerční verze bez limitu. Na program jsem nedávno narazil při brouzdání po netu, nikdy jsem ho nezkoušel. Díky tobě máme potvrzení toho, že funguje :-) . Podle hodnocení člověka,který zkoušel různé programy: This is the most advanced and at the same time simple partition recovery software I have ever seen.
Viz.: www.partition-recovery-software.net