Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta oddílu HDD

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak vyřešit situaci. Rozděloval jsem disk na notebooku a vpolovině mi došla baterka. Disk, který jsem se snažil rozdělit teď není k nalezení. Ve správě úložišť jej najdu,a le údajně není naformátován, takže se nedostanu k obsashu. Víte někdo co s tím?

Děkuji

K tomu ani nemusíš být profesionál, aby sis před riskantními operacemi s diskem, mezi něž patří i rozdělování disku zálohoval data a prováděl to s notebookem připojeným na síť, nebo alespoň s nabitou baterií.

Takže zkusit nějaký program na opravu partition, třeba Pertition Table Doctor.
http://pcblog.cz/clanek/185/windows-xp-zmizela-ntf s-partition/
http://www.slunecnice.cz/sw/partition-table-doctor /

Samozřejmě disk nejlépe odpojit a připojit k jinému PC. A jestli ti o data opravdu jde, místo amatérských pokusů to svěř odborné firmě.

Pánové nelíbí se mi, jak si všichni hrajete na chytráky a podáváte nepodložené rady. MNOHOKRAT DEKUJI uživateli NONONOT. Tato metoda funguje, zatím aspoň co se týče toho, že jsem se k datům dostal a mohu je překopírovat jinak. Je to sice pomalé, ale i kdyby to mělo trvat týden... Ještě jednou mnohokrát děkuji

500kb/s je limit neplacené verze, za 25 dolarů se dá pořídit komerční verze bez limitu. Na program jsem nedávno narazil při brouzdání po netu, nikdy jsem ho nezkoušel. Díky tobě máme potvrzení toho, že funguje :-) . Podle hodnocení člověka,který zkoušel různé programy: This is the most advanced and at the same time simple partition recovery software I have ever seen.
Viz.: www.partition-recovery-software.net

Rozhodně budu cyhtřejší příště.Peravda je taková, že ten book byl naprsto plně nabitý s 3 týdny starou baterií Dovolím si tedy poopravit ty "chytráky". Omlouvám se Vám. Jen jsem Váš původní výsměch a následně informaci o tom, že to půjde jen ve specializovaní firmě chápal jako podloženou, tedy takovou, že opravdu jiná možnost neexistuje, ale opak byl pravdou. Tedy mi ještě jednou všichni odpusťte a děkuji Všem.

Mno mi na jednom kompu Paragon Partition Manager při slučování particií kuriózně bouchnul. Takže jsem neměl ani jeden disk, krom systému. To víš, záloha žádná, frajírek za kompem - jak to mohlo dopadnout. :-)

Nicméně ten samý program mi z menu recovery partition obnovil původní disky. Datům se prdlajs stalo. Takže kdyby něco , nepanikařit, možnosti jsou.