Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skládání pc

dobrý den.budu skládat počítač, ale mám strach z antistatické elektřiny. Jak se bránit?nemám žádný náramek. Děkuji

Máš asi na mysli "statickou elektřinu" a chceš zajistit "antistatiku".
Stačí, když budeš skládat PC na stole bez ubrusu, nešoupej u toho zbytečně nohama po zemi (abys tím neakumuloval náboj), neber si na sebe oblečení z umělých materiálů, vem si něco bavlněnýho.
Než začneš pracovat, "vybij" se o radiátor, nic nezkazíš, když to párkrát během práce zopakuješ, hlavně ve chvíli, kdy budeš tahat komponenty ze sáčků. Jamile to bude v bedně, už nemusíš mít takovej strach. Komponenty ber za okraj, případně za jednotlivé montážní prvky.
A není to tak tragický a hrozivý, jak se na první pohled zdá. Muselo by to dostat pořádnou pecku, abys to zničil. A nejcitlivější jsou paměti.