Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet pres mobil

Zdravim poradnu!

Chci se zeptat,jestli se da a jak pripojit na net pres mobilni telefon.Totiz,aktivoval jsem si "Internet do mobilu" u Vodafonu a chtel bych surfovat po netu pres PC..Jde to udelat,ma s tim nekdo skusenost?
Mobil je Nokie N70...

Děkuji Ti moc,funguje to.Pomohli rady Tve a jeste pro ostatni,kdyby nahodou,tak podrobny navod jak na to,je i tady: www.techforum.cz Nevim,jestli ma Vodafone FUP,ale muzu sam za sebe napsat,ze rychlost sice neni jako u UPC,nebo u jinych operatoru,ale mne staci,alespon na tu dobu,dokud nebudu mit lepsi.krom toho je to zadarmo!Jeste jednou diky vsem zucastnenim.

Jeste bych poprosil,aby to nekdo odskrtnul jak vybavene..Dekuji!

Ještě si ověř, že se do té aktivace vztahují i data přenesená do PC, jestli to není jen na data na mobilní prohlížeč, jak to má třeba T-blbaj.
Co bych dal za to, kdybych mohl ty data protáhnout i do PC, nejen do mobilu. A ještě to blokují blbým FUPem 50MB/měsíc. Pokud vím, tak O2 to tak neomezuje a Vodafon taky ne, ale jistotu nemám. Ale T-blbec jo.

Používal jsem plnou verzi od t mobile za 830,- kvůli chalupy. Tam můžeš stahovat bez omezení velikosti, ale i času.:-)Teď mám za stejný peníz rychlý doma od UPC a mail v telefonu od T mobile. A naprostá spokojenost. Stahování na chalupě řeším Fernet připojením u souseda.
Je ale smutné, že stále musíme řešit, jestli na připojení máme, nebo ne. Operátoři se drze řídí "místními cenovými zvyklosmi" a my jsme jako ovce. Z druhé strany - dovolí si jen to, co my jim dovolíme.:-(

Kdybych jezdil na chalupu, tak bych to taky možná řešil. Jenže nemám chalupu :-)
Uvítal bych nějakej net do mobilu, jako má právě O2, za nějakých 150Kč bez omezování možností (rozumnej FUP by nevadil). Nemuselo by to být rychlý, jde o praktický užití kdekoliv a na čemkoliv. Jenže kvůli tomuto se mně po 8 letech měnit operátora nechce a už vůbec ne k O2 (neopodstatněnej odpor, asi kvůli tomu, že je to převlečenej Telecom).