Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet pres mobil

Zdravim poradnu!

Chci se zeptat,jestli se da a jak pripojit na net pres mobilni telefon.Totiz,aktivoval jsem si "Internet do mobilu" u Vodafonu a chtel bych surfovat po netu pres PC..Jde to udelat,ma s tim nekdo skusenost?
Mobil je Nokie N70...

Ještě si ověř, že se do té aktivace vztahují i data přenesená do PC, jestli to není jen na data na mobilní prohlížeč, jak to má třeba T-blbaj.
Co bych dal za to, kdybych mohl ty data protáhnout i do PC, nejen do mobilu. A ještě to blokují blbým FUPem 50MB/měsíc. Pokud vím, tak O2 to tak neomezuje a Vodafon taky ne, ale jistotu nemám. Ale T-blbec jo.

Používal jsem plnou verzi od t mobile za 830,- kvůli chalupy. Tam můžeš stahovat bez omezení velikosti, ale i času.:-)Teď mám za stejný peníz rychlý doma od UPC a mail v telefonu od T mobile. A naprostá spokojenost. Stahování na chalupě řeším Fernet připojením u souseda.
Je ale smutné, že stále musíme řešit, jestli na připojení máme, nebo ne. Operátoři se drze řídí "místními cenovými zvyklosmi" a my jsme jako ovce. Z druhé strany - dovolí si jen to, co my jim dovolíme.:-(

Kdybych jezdil na chalupu, tak bych to taky možná řešil. Jenže nemám chalupu :-)
Uvítal bych nějakej net do mobilu, jako má právě O2, za nějakých 150Kč bez omezování možností (rozumnej FUP by nevadil). Nemuselo by to být rychlý, jde o praktický užití kdekoliv a na čemkoliv. Jenže kvůli tomuto se mně po 8 letech měnit operátora nechce a už vůbec ne k O2 (neopodstatněnej odpor, asi kvůli tomu, že je to převlečenej Telecom).