Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna Case

Na co bych si měl dávat nejvíc pozor při rozebírání PC a znovu složení v jiné skříni?
Bojim se, abych něco po špatném zapojení neodpálil a abych nepřehlídnul nějakou maličkost.
V new skříni mam místo na zdroj dole oproti aktuálnímu rozvržení PC.

Ale řikám si, že by to nemusel být problém!
Starosti mi vlastně dělá jen muj starej zdroj bez modifikační kabeláže. Je tam spoustu kabelů, a protože bych ho dával do spodku skříně, musel bych ty svazky (chumle) kabelů rozmotat --> a nevim jestli bych se v nich následně vyznal.

Zítra jedu tak jako tak do servisu na plánovanou prohlídku PC.

No tak, jestli se s tim chceš JOO piplat, tak na každej kablik na nějakej nalepenej lísteček si napiš kam šel ;-) RPáce na hlavu ale 95% šance že to nespleteš (těch 5 procent je, kdyby sis tam napsal něco, a potom následně nevěděl kde to v PC hledat, nebo to po sobě nepřečetl atp...)

Pokud netrpíš nadprůměrnou silou a podprůměrnou inteligencí, tak bys to měl zvládnout. V počítači je všechno řešené dostatečně "blbuvzdorně":-), a nemělo by se ti tím pádem podařit zapojit něco někam, kam to nepatří. (A jestli náhodou nezapojíš přesně TEN konektor do TÉ mechaniky, kde byl původně, tak z toho se nestřílí;-))

Při montáži do nové bedny nezapomeň dát pod základní desku dostatek distančních sloupků, aby se deska neprohýbala a někde to nezkratovalo. Jinak je to prakticky jako lego a je to dostatečně blbuvzdorný - když tam ten konektor bez násilí pasuje, tak tam patří. Jen na kablíky pro zapínání, reset, speaker a indikační diody si vezmi manuál od základní desky.

Sorry, nechtěl jsem se tě dotknout, ale pokud budu vážně předpokládat, že když se do toho pustíš, tak s manuálem (a v tom případě že umíš i číst;-)), a že, vzhledem k tomu, že budeš pracovat s elektrosoučástkami, tak budeš zachovávat i jistou dávku opatrnosti… Jinak, až ten počítač rozebereš, tak opravdu zjistíš, že vše podstatné je řešené tak, aby nemohlo dojít k omylu, a jestli ti mechaniku napájí tenhle, nebo ten druhý, konektor, je vážně úplně jedno… (BTW ta fotka je cca 3,5 roku stará, ne každý, kdo má holou hlavu, je skin, a v penězích se taky nekoupu… Jo, a jak s tím souvisí optická korekční pomůcka?:-D)