Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna Case

Na co bych si měl dávat nejvíc pozor při rozebírání PC a znovu složení v jiné skříni?
Bojim se, abych něco po špatném zapojení neodpálil a abych nepřehlídnul nějakou maličkost.
V new skříni mam místo na zdroj dole oproti aktuálnímu rozvržení PC.

Při montáži do nové bedny nezapomeň dát pod základní desku dostatek distančních sloupků, aby se deska neprohýbala a někde to nezkratovalo. Jinak je to prakticky jako lego a je to dostatečně blbuvzdorný - když tam ten konektor bez násilí pasuje, tak tam patří. Jen na kablíky pro zapínání, reset, speaker a indikační diody si vezmi manuál od základní desky.

Sorry, nechtěl jsem se tě dotknout, ale pokud budu vážně předpokládat, že když se do toho pustíš, tak s manuálem (a v tom případě že umíš i číst;-)), a že, vzhledem k tomu, že budeš pracovat s elektrosoučástkami, tak budeš zachovávat i jistou dávku opatrnosti… Jinak, až ten počítač rozebereš, tak opravdu zjistíš, že vše podstatné je řešené tak, aby nemohlo dojít k omylu, a jestli ti mechaniku napájí tenhle, nebo ten druhý, konektor, je vážně úplně jedno… (BTW ta fotka je cca 3,5 roku stará, ne každý, kdo má holou hlavu, je skin, a v penězích se taky nekoupu… Jo, a jak s tím souvisí optická korekční pomůcka?:-D)