Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start pocitace

Dobry den,
z niceho nic mi nenabiha pocitac hned po zapnuti se pocitac restartuje a nebo zasekne a dal nejde...
blize receno probehne bios pak vyskoci nabidka jak chci pustit pocitac - stav nouze atd...
zvolim beznym zpusobem a pak restart a nebo zaseknuti..
Predem dekuji :)

V kazdom BIOSe takova volba je.
Proste treba skontrolovat nastavenia, coho asi nie si schopny tak preto pisem daj tam defaults. Je dobre pisat co to je presne za PC (zakl.doska), ake tam mas disky (SATA? neprepinal si v BIOSe mod AHCI? Nepretaktovaval niekto nieco v BIOSe? Nevypol si v BIOSe ACPI?), a co s tym kto robil predtym ako sa to posralo.