Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google update - chyba

dobry vecer vzdy ked zapnem pc a pozriem sa do zobrazovača udalosti systemu tak je tam červenou farbou označena položka chyba.ked ju otvorim tak je tam toto:
Spustenie služby Google Update Service (gupdate1c98bca53c7db92) zlyhalo kvôli nasledujúcej chybe:
Systém nemôže nájsť zadanú cestu.
Poradte ako odstranit tuto chybu...

myslim že ano...odpojil som ho v službách a už sa viac nespustil ani ta chyba sa už neobjavila, aspon zatial...
Inak keď som asi pred tyždnom zistil že ta blbosť beži v systeme tak prve čo ma napadlo bolo vymazat ten google update z program files to som aj spravil ale potom
som si všimnul tu chybu po štarte... ale dnes už nevyskočila...
(ešte dodam že ten google update sa mi nainstaloval spolu s google earth ale nepametam si uz presne ci sa to aj dalo odskrtnut (zakazať) pri instalacii..

Zdá se, že se to povedlo!
Smazal jsem toho šmejda v Program Files (napřed ale sestřelit proces v TaskManageru), pak jsem v záchvatu zuřivosti projel registry a smazal ručně všechny části registru, který obsahovaly slovo googleupdate (a že tam toho bylo). Teď jsem došel z hokny, nastartoval PC a v procesech už to nevidím.
Jo, natáhnul jsem si to tam taky s Google Earth.