Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wap od tmobile

zdravim ,
dnes jsem presel k t-mobile a rad bych semtam z mobilu zasel na net . jenze na strankach t-mobile jsem nejake ceny wapu nasel , ale pokazde jine . je to tam podle stazenych jednotek nebo co . takze se ptam , jestli cely t-mpbile ma stejny tarif wapu , nebo je to podle tarifu . tarif mam happy partner . chci vedet kolik me bude stat cca 5 minut prohlizeni poradny. dik

Muj nazor letiteho uzivatele T-Mobile: lezt na internet skrze wap je ciry nesmysl. Ty soucasne tarify neznam, ja mam Surf+Mail za cca 200 korun za mesic a je to v podstate bez omezeni. Nicmene neni to pres wap, nybrz pres Edge. Obecne si myslim, ze internet pres wap je to nejdrazsi, co vubec lze vymyslet a je to prakticky k nepouziti.
Koneckoncu ti nic nebrani zavolat bezplatne operatorovi (4603) a tam se cenu za par minut prohlizeni dozvis. Ve skutecnosti vsak nejde o cas, ale o pocet prenesenych dat, to s dobou pripojeni nesouvisi.

Jsem ochoten pripustit, ze se mylim, nebylo by to poprve ani naposled. Moc tomu vsak neverim. Celkem pregnantne to shrnul Henessy.
Tez se omlouvam za zdvojeni me reakce, laboruji s novou technologickou hrackou, ktera se nazyva Sony Ericsson Xperia a vypadl mi signal, proto to zdvojeni. Dekuji za pochopeni:-)

Muj nazor letiteho uzivatele T-Mobile: lezt na internet skrze wap je ciry nesmysl. Ty soucasne tarify neznam, ja mam Surf+Mail za cca 200 korun za mesic a je to v podstate bez omezeni. Nicmene neni to pres wap, nybrz pres Edge. Obecne si myslim, ze internet pres wap je to nejdrazsi, co vubec lze vymyslet a je to prakticky k nepouziti.
Koneckoncu ti nic nebrani zavolat bezplatne operatorovi (4603) a tam se cenu za par minut prohlizeni dozvis. Ve skutecnosti vsak nejde o cas, ale o pocet prenesenych dat, to s dobou pripojeni nesouvisi.

Prohlížení netu není účtováno podle délky koukání na jedotlivé stánky anýbž podle velikosti stažených dat. Placení dle dat je nejdražší možná varianta připojení k netu.
Podávej seš do nabídky T mobile a máš tam 4 varianty paušálu. Nejvýhodnější pro tebe bude asi Surf+ neomezené prohlížení stránek za 118,- Kč. Chceš li i mail tak za 237,- kč i s neomezeným mailem. To si aktivuješ k tvému stávajícímu tarifu .