Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wap od tmobile

zdravim ,
dnes jsem presel k t-mobile a rad bych semtam z mobilu zasel na net . jenze na strankach t-mobile jsem nejake ceny wapu nasel , ale pokazde jine . je to tam podle stazenych jednotek nebo co . takze se ptam , jestli cely t-mpbile ma stejny tarif wapu , nebo je to podle tarifu . tarif mam happy partner . chci vedet kolik me bude stat cca 5 minut prohlizeni poradny. dik

Prohlížení netu není účtováno podle délky koukání na jedotlivé stánky anýbž podle velikosti stažených dat. Placení dle dat je nejdražší možná varianta připojení k netu.
Podávej seš do nabídky T mobile a máš tam 4 varianty paušálu. Nejvýhodnější pro tebe bude asi Surf+ neomezené prohlížení stránek za 118,- Kč. Chceš li i mail tak za 237,- kč i s neomezeným mailem. To si aktivuješ k tvému stávajícímu tarifu .