Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teamviewer 4

dobry den mam teamviewer 4 což je program pro správu zvdálenych plocha vystačí si jen s ID počítače a heslem k tomu aby vše fungovalo tak se musí PC připojit na teamviewer server a to se mi nedaří nevíte čím by to mohlo byt? (jinak neni to uplě od začátku nejaky čas to šlapalo asi 14 dní:-D)

Snem zdejších rádců je člověk, který dovede svůj dotaz zformulovat tak, aby ho pochopili i jiní (napíše ho česky).
Je to člověk, který si nemyslí, že mu všichni stoji za zadkem a vidí na jeho monitor a to ani nemluvím o tom, že si myslí, že všichni vidí do jeho mnohdy choré hlavy.
A je to člověk, který na vyřešení problému spolupracuje, ne ten, který sem plácne nesmysl v alkoholovém opojení, protože se na stránky dostal náhodou a za 5 minut už neví, že tu někdy byl.

TeamViewer (TV) pouzivam uz dlho, na viacerych PC a nikdy som nemal problem. Je to ciastocne plateny software, takze dlhsi vypadok by som nepredpokladal. Jedno z hlavnych vyhod TV je ze sa dostane cez firewall-y, navyse ked to predtym slo, tazko sa to dalo zablokovat bez toho aby o tom uzivatel vedel.

Odporucam uplne preinstalovat, prip. este nainstalovat (=stiahnut a rozbalit) Portable verziu, moze sa pouzivat pre domace ucely na 1 PC legalne, potvrdili mi to na ich strankach. Ked je novsia verzia, urcite stiahnut novsiu.

Este ma napada jedna vec, verzia 4 spolupracuje s verziou 3 len jednym smerom, takze by som nainstaloval vsade najnovsiu verziu.

Tak este nieco by to mohlo blokovat, moznost "LAN connections only" v nastaveniach, ale to by malo vyriesit preinstalovanie.

Edit: Ak by to bol predsa firewall, najjednoduchsie je ho vyskusat vypnut, len na chvilu.