Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teamviewer 4

dobry den mam teamviewer 4 což je program pro správu zvdálenych plocha vystačí si jen s ID počítače a heslem k tomu aby vše fungovalo tak se musí PC připojit na teamviewer server a to se mi nedaří nevíte čím by to mohlo byt? (jinak neni to uplě od začátku nejaky čas to šlapalo asi 14 dní:-D)

....všetečný user=uživatel, jenž všude vleze a propadne mylnému dojmu, že to chápe a klikne na cokoliv...

Logickým argumentem a contrario lze dovodit, že opakem všetečného usera je user inertní, který neklikne na nic.
(sen většiny zdejších rádců).

Snem zdejších rádců je člověk, který dovede svůj dotaz zformulovat tak, aby ho pochopili i jiní (napíše ho česky).
Je to člověk, který si nemyslí, že mu všichni stoji za zadkem a vidí na jeho monitor a to ani nemluvím o tom, že si myslí, že všichni vidí do jeho mnohdy choré hlavy.
A je to člověk, který na vyřešení problému spolupracuje, ne ten, který sem plácne nesmysl v alkoholovém opojení, protože se na stránky dostal náhodou a za 5 minut už neví, že tu někdy byl.

TeamViewer (TV) pouzivam uz dlho, na viacerych PC a nikdy som nemal problem. Je to ciastocne plateny software, takze dlhsi vypadok by som nepredpokladal. Jedno z hlavnych vyhod TV je ze sa dostane cez firewall-y, navyse ked to predtym slo, tazko sa to dalo zablokovat bez toho aby o tom uzivatel vedel.

Odporucam uplne preinstalovat, prip. este nainstalovat (=stiahnut a rozbalit) Portable verziu, moze sa pouzivat pre domace ucely na 1 PC legalne, potvrdili mi to na ich strankach. Ked je novsia verzia, urcite stiahnut novsiu.

Este ma napada jedna vec, verzia 4 spolupracuje s verziou 3 len jednym smerom, takze by som nainstaloval vsade najnovsiu verziu.

Tak este nieco by to mohlo blokovat, moznost "LAN connections only" v nastaveniach, ale to by malo vyriesit preinstalovanie.

Edit: Ak by to bol predsa firewall, najjednoduchsie je ho vyskusat vypnut, len na chvilu.