Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitá deska?

Dobrý den. Tak nakonec mi odešla asi deska. Všechno se zdálo v pořádku, akorá se občas objevila ta chbya stím diskem, nebo sčím to bylo. A že systém Win byl ukončen, aby nedošlo k požkození PC. Nakonec k požkození asi bohužel došlo. Po zapnutí PC se rozjede HDD, větráky, akorát monitor zůstává černý. Dělá to i jiný monitor. Mohl závadu na desce způsobit monitor? Děkuji

Preco myslis ze by mal zavadu sposobit monitor?? Nie, zavady na doske nesposobuje monitor.

Zavadu si tam mal uz predtym (chyby resp. modre obrazovky) a mas ju tam doteraz, akurat sa trochu inac prejavuje. Moze byt vadny zdroj, doska, atd, je treba experimentalne (pokusmi) zistit co je vadne. Zacal by som clear CMOS a odpojenim vsetkeho nepotrebneho a vymenou zdroja (staci si pozicat z ineho PC).

plazmu? Tak to si asi prvy na svete s plazmou monitorom :-) Nie nahodou LCD?
V LCD nema vpodtstate co prskat, ale ak prska tak by som vymenil okrem vadneho komponentu v PC este aj monitor. Ano mohol nieco odpalit aj ked je to dost nepravdepodobne (ale u belinea sa nad takymi vecami netreba cudovat). Moze byt v haji aj grafika apod., vsetko treba vybrat z dosky, pripojit speaker a pocuvat ci pipa.

Jak to mám vysvětlit u reklamace? Ona totiž ta deska přišla právě z reklamace :-D akorát teda tamta první byla vůbec v pytli..ale dělalo to to samý.ale vůbec jsem na tom pcnemohl pracovat..kdežto takhle jo..Co bych měl jako říct, že se tou stalo? Díky