Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitá deska?

Dobrý den. Tak nakonec mi odešla asi deska. Všechno se zdálo v pořádku, akorá se občas objevila ta chbya stím diskem, nebo sčím to bylo. A že systém Win byl ukončen, aby nedošlo k požkození PC. Nakonec k požkození asi bohužel došlo. Po zapnutí PC se rozjede HDD, větráky, akorát monitor zůstává černý. Dělá to i jiný monitor. Mohl závadu na desce způsobit monitor? Děkuji

Jak to mám vysvětlit u reklamace? Ona totiž ta deska přišla právě z reklamace :-D akorát teda tamta první byla vůbec v pytli..ale dělalo to to samý.ale vůbec jsem na tom pcnemohl pracovat..kdežto takhle jo..Co bych měl jako říct, že se tou stalo? Díky