Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DC++ 2.22

Zdravím!

Nemůžu stahovat...

DC mi hlásí : nepodařilo se otevřít TCP port.Přenos souborů nebude správně fungovat dokud nezměníte TCP port v nastavení.

Vůbec nevím kde v nastavení port hledat a na co ho změnit.

Díky moc za radu.

loading...

Raději zalez ope! nechci být vulgární...
Nejde tu o klasické nastavení rádobychytráku, ale o nejakou chybu v portu, a to je rada kterou v návodu nenajdu.Proto jsem sem položil dotaz, ale je vidět nemáte o tom asi ani páru tak kopete...
Az na Tixi ten aspon smysluplně odpoveděl.

lama amaterska neschopna, laskavo skludni hormon a zacni sa chovat jak clovek... ty nieco chces, nie my, takze sa podla toho zariad. Ked sem napises tvoj radoby bordel, kde neuvedies, ziadne podstatne informacie o tvojom pripojeni na net, tak co potom akoze cakas? myslis ze tu mame vestecke gule? Navyse si neschopny najst v nastaveniach jedinu polozku ohl. nast. TCP portu a este tu hubujes... nik ti do hlavy a pc nevidi, takze bez poskytnutia relevantneho infa radu necakaj, a to vsade a nielen na tomto fore. Ak chces poradit, mas automaticky dodat potrebne info sam, a ked sa clovek stretne s 10-timi takymito trubkami za den, co nevedia ani poriadne napisat co maju doma za net, tak sa nediv, ze si robia z podobnych lam prdel...je to uz skratka unavujuce. A ziadne take, ze mame tuna byt na vsetkych prijemni a neviem co...toto je forum zadarmo, pokial chces pekne vyzerajucu zienku so sexi hlaskom, zavolaj si na plateny help micorosoftu. Vsetci sme len ludia.

No to vypada na StrongDC++ 2.22,ja v nem mam nastaveno v "nastaveni pripojeni" zaklikle "prime spojeni" a vzdy si to po kazdem zapnuti najde jine TCP porty.Videl bych to spise na nakou brzdu ve FW.Tam si to zkontroluj.