Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Já tu tiskárnu snad vyhodím.Prosím pomoooooooooooooooc.

Nemůžu ji restartovat.Pár lidi mi radilo a bez výsledku.Barva doplněna a teď už mi to začalo ukazovat,ze mi došla černá ůplně.Mám canon pixma MP210.Kdo měl stejný problém a podařilo se mu tiskárnu restartovat,tak mi napište.Už jednou jsem doplňovala a zdařilo se.:.(

Takže naposledy. Pokračujte tady: http://pc.poradna.net/q/view/294685-tiskarna-po-na plneni-cartridge-stale-ukazuje-ze-je-prazdna (Kurt)

1. Uklidni se a nepiš takové hloupé předměty
2. Google ještě funguje:

For the MP210, hold down the stop/reset button (the one closest to you on the rhs) for a few secs. The E in the display will go away, but the LED next to C will flash (instead of being constantly on). Some sites suggest that this voids warranty - no mention of that when using a Mac. I looked for other ways but this was the only way to get the printer to work (with refilled cartridges).