Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co se na desce mohlo pokazit?

Dobrý den. co se mohlo na zákl.desce pokazit, že do monitoru nejde signál? A mám právo na reklamaci, když mi poslali novou desku z reklamace? Dělal to samé, akorát už od začátku zapojení. Takhle asi 3 dny běžela.Děkuji

Sestava je deska : gigabyte ga73_pvm-s2h
cpu intel pentium dual-core e5200
ram kingston 800mhz ddr2 2gb
hdd wd 250gb 16mb cache sata 2
grafika tam není a mechanika je nějaká lg...ale už asi 4 roky stará. jinak zdroj je bohužel euro case 450w :-(