Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Google Chrome vs ostatní (Mozilla, opera, IE ....)

Čau. Docela se mi poslední dobou líbí Chrome - už je nějakou chvíli na trhu, takže to snad nějaklý rozplác nebude, ale stejně bych měl otázky :-) - Jde vlastně o dvě věci. 1) Jak je to z bezpečností ?? - nějaký záplatování atp. Aby to mělo třeba srovnatelný zabezpečení s Operou / Mozillou ??

2) Slyšel jsem, že si to bere docela slušnou hromadu informací o uživateli - nevím jaký přesně, ale prej je toho docela dost ? Jak to a tím teda je ??

Google Chrome je poměrně bezpečný prohlížeč, určitě více než Internet Explorer. Chrome má totiž oddělené vykreslovací jádro od systému, takže se malware do systému bez vlastního potvrzení nedostane.
Jiné prohlížeče také slibují, že zablokují vyskakovací okna, ale v některých případech, bez použití nějakého doplňku se jim to nepodaří. U Google Chrome se mi ještě nikdy nestalo, že by se nějaké vyskakovací okno objevilo.
Zatím, co by mohlo u tohoto prohlížeče chybět je možnost instalace různých pluginů a RSS čtečka.