Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace 32bit programu na 64bit OS

Mám program, který je určen pro Windows XP. Lze ho používat i na Vistě, ale aby správně fungoval, tak musí být spuštěn jako správce. Teď bych ale chtěl z 32bitového systému přejít na 64bitový. Bráním mně v tom tento program. Když chci na 64bitovém systému spustit jeho instalaci, napíše to, že není program se systémem kompatibilní. Nechci mít pro tento program nainstalovaný samostatný OS. Je možné nějak tento program zprovoznit?

Kazdy 32bit program by mal ist na 64bit viste, pokial to nie je ovladac alebo nieco zadrbane do systemu (a ten co pises nema dovod ani sa drbat do systemu a ani inastalovat sa ako ovladac). Nepotrebujes 64bitovu verziu.
Pokial to ma tvrdohlavy dementny instalator tak musis odrbat instalator (skusit to spustit v nejakom rezime kompatibility, pravy klik ...) alebo nepouzivat smejdSW.

Tak ten, co funguje v internetu je nová verze tohoto programu, který se jmenuje Vismo Online a nijak se neinstaluje. Stránky se editují přímo online. Mám však zatím starší verzi, která se musí instalovat a stránky se upravují v počítači a až potom se odesílají na server.
Problém je, si myslím s instalátorem, který neumožní instalaci. Ani režim kompatibility nefunguje. Jinak pokud by byl program již nainstalovaný, tak by asi běžel bez problému.

start-spustit - regedit, a daj si hladat slovo vismo (na 32bitovom OS). Najdes predpokladam nejaku vetvu v sekcii HKLM\Software\ alebo aj v HKCU\Software\, vetvy si vyexportuj a naimportuj do 64bit OS, a pripadne tam prepis cestu G:\blabla na C:\blabla...
Ostatne vyskyty toho slova v registroch by som pre zaciatok ignoroval.