Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení k neznámé wifi

v konfigurátoru wifi na notebooku se mne zobrazila wifina ,kde je vytvořeno IBSS. chtěl bych sek této wifi připojit,neporadíte jak,když neznam majitele? nelze třeba odposlechnout komunikaci a poslat mu zprávu?

na providery jsem koukal a tady v okolí nic není na wifi. osobně si myslím,že to je někdo z baráku,kdo má domácí wifi. a já bych se s ním chtěl podělit o wifi :-).
Už jsem se totiž setkal s lidmi,kteří mají přivedený net po kabelu a vytvořenou domáci sít,pak wifi sdílejí po patrech,čímž ušetří značné finanční prostředky