Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno telefon nelze autentizovat

dobrý den, mám nokii6300 a spároval jsem si ji s pomocí bluetooth v PC, ale stále mi to hlási, že telefon nelze autentizovat, takže ji nelze ovládat pomocí NOKIA PC SUITE
dříve když jsme měl jiné nokie tak jsem se s tím nesetkal, vždy bylo vše OK, nevíte v čem může být zrada?
Ale když dám nějaký soubor v telefonu odeslat přes BT do PC tak to lze, ale přes PC nokia suite ne
děkuji za rady

zarazilo mě, proč tam je ten zámek?

[http://img23.imageshack.us/img23/8864/beznzvutzx.j pg]

Dôvodov môže byť viac,najčastejší je ten,že inštalovaná verzia nokia pc suite nieje určená pre konkrétny typ telefonu a treba použiť len tú verziu,ktorá bola dodaná priamo s telefonom na inštalačnom cd.Nová verzia pc suite nie vždy znamená automaticky podporu pre všetky telefony,čo sa dostanú do predaja v našich končinách,tak isto nie každá jazyková verzia verzia má zahrnutú podporu pre všetky modely,a dosť často sa vyskytne aj chyba v tom,že určitý model telefonu pottrebuje na správnu komunikáciu s pc suite vytvorenie a priradenie virtuálneho komunikačného portu/alebo vyhradenie skutočného com portu v pc/,aby bol schopný komunikovať s pc suite cez bluetooth/irda/usb

Nokia PC Suite, nechápem tie desiatky MB na blbý soft pre komunikáciu s telefónom. Mám ju naištalovanú no nepoužívam, perfektne ju nahradí plugin pre Total Comander, škoda že pre funkčnosť potrebuje aby v systeme PC Suite bol. Ináč je to nepríjemný software ak ide o preinštaláciu.
Najlepšie: odinštalovať, prehľadať registre a odstrániť všetky vetvy ktoré po sebe zanechala. Až potom inštalovať znovu.

Tak jsem teď měl ten samý problém,psalo mi to že nelze autentizovat.. je potřeba v telefonu najet do připojení bluetooth, přejet na druhou záložku a tam jsou blokovaná zařízení a tam jsem měl můj notebook ačkoliv nevím jak se tam dostal,tak jsem toto blokované zařízení dal odebrat a teď už jde krásně spojení navázat,tak snad to tu ještě někomu pomůže :)