Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde Windows.

prosim poradte, chtel jsem inovovat windows ale v polovine instalace se zacina pocitac porad restartovat tak jsem pocitac vypnul protoze se to furt opakovalo a nechtelo to pokracovat,ale ted kdyz chci pocitac zapnout tak to chce furt pokracovat v instalaci ale ta nejde dokoncit protoze se furt restartuje nemohu se ted vratit na puvodni vindows nevim jak to mam ukoncit zkousim ESC pro ukonceni ale nejdeto,po zapnuti naskoci pokracovani v instalaci windows.

nějak se to posralo, to se tak občas při inovacích stává.
jestli nemáš na tom oddílu data tak ho zformátuj a nainstaluj to znovu. jinak to spravit nejde.

jestli tam máš data tak to připoj někde k jinému pc a ty data si zazálohuj nebo přímisti vše do adresáře záloha a potom disk neformátuj.

formátovat jde z instalačního cdčka windows XP nebo tam taky jde nechat beze změn a potom musíš jen odstranit adresář windows nebo zvolit jiný adresář(takže zůstane po starých windows "společný" program files a document and settings - slušný bordel hned na začátek). Pokud tam nemáš důležité data tak radši zformátuj.

vista umí automaticky při instalaci udělat adresář windows.old kde nacpe všechny výše zmíněné adresáře takže formátovat nemusíš. jinak disk naformátovat jde taky při instalaci.

jaksi nevím co tam chceš nahrát:))

v biosu se nastavuje boot seqence nebo boot order nebo podobně, to najdeš, nedá se to s ničím zaměnit.doporučuji cdrom-hdd.