Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska vs. Case

NAzdar!Potreboval bych poradit ohledne nove MB.Mám vybranou MSI K9N Neo-F V3 - nForce560, DDR2 800, PCIe x16, SATA II RAID, GLAN, 8ch audio, scAM2.Ale nevim,zda se mi vejde do case.Moje soucasna deska je MSI K8N Neo4-FI.Mám case EuroCase,450W,barva bílo černa(bohuzel nevim jaky typ).Dekuji predem za Vase odpovedi.

Trochu k původnímu case: Eurocase je špatná značka na všechno.
Jejich skříně a zdroje jsou ideálně špatná kombinace, proto jsou laciné.
Co tam chceš dát za grafiku? Taky se může stát, že 450W EC
pofunguje tak na úrovni 350-300W slušné značky, o životnosti nemluvě.
Plechy a konstrukce skříní EC jsou polovražda.
Zkus laciné a kvalitní case bez zdroje Cooler Master Elite 330-335,
ale už jsem jedenkrát slyšel kritiku, neposoudil jsem.
Skříní najdeš stovky a o zdrojích najdeš dost informací i tady.

Gainward 9800gt uz tahne v pohode ted,athlon x2 4850+ee utahne taky v pohode a ramky ocz tez.Na vlastni oci mi to odzkouseli dneska rano na alze(nebo spis muj znamy).a ptal sem se jestli dam tuhle desku do tuhle skrine.nprmalme mi tady poradilI dva lidi(strucne jasne bez arogance)

OMG!!! Že to funguje 5 minut nastartované v BIOSu ještě neznamená, že to bude fungovat dlouhodobě a při hrách!

Zdroje v čase degradují, EC "papírové" zdroje pak doslova hoří. Ale dělej jak myslíš, až ti ten EC-krám odpálí desku, grafiku a HDD, tak to třeba pochopíš.

edit: a to už vůbec nemluvím o tom, že nekvalitní zdroje mají na svědomí nestabilitu PC, které pak tuhne, restartuje se, nebo padá do BSOD.