Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Repráky připojené k notebooku najednou bručí

Měl jsem to rozepsané, ale pak jsem na to přišel, tak mi přišla škoda to sem nedat.

Takhle vám spím a z ničeho nic (zapnuté repráky připojené k vypnutému notebooku) začly ty repráky bručet, viz. MP3 (nejdřív připojím repráky, pak odpojím a nakonec se dotýkám u nepřipojených repráků prstem kolíku pro levý kanál - když se ho dotknu, vydává to dost podobný zvuk, jako při připojení k notebooku, ale slabší.

Když repráky připojím k jinému zařízení, zdá se vše OK.
Když připojí k notebooku sluchátka, tak se to taky zdá OK.

Nevíte, čím to může být?

Závada na síti je asi vyloučena, počítám.

EDIT: Bylo to vadné trafo u externího disku, které rušilo přes USB.

Tak jaképak boty mi daruješ? Hodily by se mi teď nějaký do tělocvičny. ;-)

Nechápu, proč tak přesvědčený, když jsem jasně říkal, že to začlo najednou, když jsem jasně zmiňoval, že jsem s ničím nehýbal.

Přestalo to až ten "napájecí zdroj" horký jak prase, zasmrděl a disk se už ani neroztočil. Již dříve s tím externím diskem byly problémy, když někdy přestal zcela reagovat, i když se v pořádku točil.