Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Partition Magic

Na HDD 40G,rozdělený na C a D na notu jsem pomocí partition magic spojil C ještě s prostorem "PQ service".Po
provedení úkonu a restartu PC už nenaběhl systém. Poraďte mi prosim, jak s toho ven?

Ten servisní oddíl bývá fyzicky až na konci disku (říkám bývá), tak se divím, že to dovolil PM spojit. To servisní (recovery) CD by snad mělo fungovat i bez toho oddílu, ne? Mám taky Acer a těch CD je několik, system a recovery - mrkni do dokumentace.

Pavel